Shitet makine Volkswagen Golf Viti 2002,Diesel

3,500.00 €
Nr. Referencës
RF175506
Titulli i njoftimit
Shitet makine Volkswagen Golf Viti 2002,Diesel
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Makina eshte e sapoardhur nga veriu i italise, me dogane te paguar, viti prodhimit 04/2002, motorr 1.9 ''vetem'' me I te kuqe KONSUM PERFEKT, esp, abs, klima, kasetofon me CD+DVD, freksion+volant jane te reja, mbyllje qendrore me pult, xhama elektrik, goma te reja.. sherbime e bera etj etj..
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontroli nga ana juaj...

Kontakto:
Cel. : 0695500905


  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3001 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj