Shitet Golf 4 Sport Line ,6 marshe, Viti 2003

3,600.00 €
Nr. Referencës
RF414177
Titulli i njoftimit
Shitet Golf 4 Sport Line ,6 marshe, Viti 2003
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Përshkrim
SHITET GOLF 4,VITI 2003 DHJETOR,
136 KUAJ FUQI,ME ABS,AEPS,KONTROLL TRAKSIONI AUTOMATIK,KLIMA BORD
,KOMPIUTER BORDI
SIC E KANE PASATI DHE TUAREG 2004,8 AIRBEG,KRUSKOTI ME SHIRITA INOKSI,
GOMA TE REJA,DISQE ALUMINI,ME TVSH TE PAGUAR,CMIMI I DISKUTUSHEm

KONTAKTO:
Cel. : 0696240627
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4256 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj