Volkswagen touareg Viti 2006

15,000.00 €
Nr. Referencës
RF134338
Titulli i njoftimit
Volkswagen touareg Viti 2006
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Gjendja
E përdorur
Modeli
2006
Ngjyra
E zezë
Informacione shtesë
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 184
KM.........: 232000

OKAZION !!!
SHES VOLKSWAGEN TOUAREG 2.5 NAFTE
15000 EURO I DISKUTUESHEM
SENSORE PARKIMI.
NE GJENDJE SHUME TE MIRE E VITIT 2006.
TAKSA TE PAGUARA, XHAMA TE ZINJ TE PRAPEM ME LEJE QARKULLIMI.
SHERBIME TE KRYERA. AMORTIZATORE ME KOMANDIM.

Cel. : 0692503789
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2228 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj