Toyota Rav4, viti 2007

14,000.00 €
Nr. Referencës
RF965002
Titulli i njoftimit
Toyota Rav4, viti 2007
Modeli
2007
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1600cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Toyota rav4 viti 2007. Benzin plus impiant gazi te ri brenda garancie. 
Klima dixhitale me dy zona. 
Sedilje lekure me ngrohje. 
Kambio automatike. 
Sensore parkingu. 
Navigator 
Ndezje dhe fikje me buton. 
Disqe alumini. 
81000 mije kilometra. 
Baxha xhami. 
Dokumentat dhe taksat te sapo prera per nje vit. 
 
Cmimi 14000 mije euro.
 
TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL:0692087828
 
Cel. : 0692087828
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3196 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj