Suzuki Grand Vitara Td 2.0, Diesel, Automatic

4,300.00 €
Nr. Referencës
RF150435
Titulli i njoftimit
Suzuki Grand Vitara Td 2.0, Diesel, Automatic
Ngjyra
Blu e mbyllur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
4WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti.: Diesel
Kamjo......: Automatike
Ftohja......: Kondicioner
KW fuqia...: 105
Auto Radio: Radio/Kasete/CD
KM...........:170.000 

Suzuki Grand Vitara, Nafte TD 2.0, kamjo automatike, full/me te gjitha opsionet, SRS, 4x4, ABS, AIRBAG, KLIMA, xhamat &pasqyra elektrike, ngjyre jeshil perl & gri metalizato, 4 gomat te reja, radio kasete/cd, sistem mbyllje qendrore, shume ekonomik, ne gjendje te shkelqyer. Me dogane dhe dokumenta te paguara. Import Anglez. 

Cmimi 4299 Euro (i diskutueshem).

Cel : 069 66 90 592
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2849 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj