Suzuki SX4 1.9 DDiS 4x4 Viti 2009

9,500.00 €
Nr. Referencës
RF662857
Titulli i njoftimit
Suzuki SX4 1.9 DDiS 4x4 Viti 2009
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 92
KM.........: 83000

Shitet nga Koncensonar Suzuki SX4 4x4 1.9 Diesel vit prodhimi 2009. makina ka vetem nje perdorues dhe eshte mirmbajtur ne menyre te shkelqyer. Konsumi i karburantit 6.5 litra ne 100 kilometra. me Klima, gjithe airbaget, ABS, kambio me 6 marrshe, hyrje dhe ndezje pa celes, telekomande, ngjyre metalizato, fenere mjegulle, dritare dhe pasqyra elektrike , disqe alumini 16" etj. Me ekstra fenere ksenon dhe goma te gjera 225/55/ZR16. 
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tel. : 047 800 551

Cel. : 0692022833
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2770 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj