Seat Ibiza 2003, 1.4 benzine

3,200.00 €
Nr. Referencës
RF192642
Titulli i njoftimit
Seat Ibiza 2003, 1.4 benzine
Modeli
2003
Ngjyra
Blu e hapur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1400cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 44
KM.........: 110000

Shitet Seat Ibiza 2003
motorr 1.4, bezine
klima
disqe alumine
makine pothuajse e re, shume e paster si brenda dhe jashte
perfekte nga te gjitha drejtimet, shume e lehte ne perdorim, ekonomike ne konsum
cmimi i negociushem

Cel. : 0692263318
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2705 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj