Seat IBIZA Viti 2009

6,500.00 €
Nr. Referencës
RF121701
Titulli i njoftimit
Seat IBIZA Viti 2009
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Modeli
2009
Ngjyra
E kuqe
Informacione shtesë
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Benzine
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM.........: 40.000
Auto Radio: Komandat ne Timon

Xhamat me Hapje me buton, celesat me pult per hapje ne distance .

Shitet ose Kembehet me makine me te lire (mundesisht me portobagazh, karavan/Kombi ose bagazh te madh) kundrejt diferences se vleres.
Cmimi eshte i Diskutueshem.
Taksat dhe siguracioni jane te paguara deri Qershor 2013 (TPL dhe FullKasko)
Te gjitha sherbimet e kryera me Liber Servisi nga Koncensionari
Makina eshte identike si fotografite qe ndodhen ketu.
Makina eshte nen pronesine e nje personi te vetem dhe nuk ka patur pronare te tjere perpara.
Eshte blere e re per vleren 12.500 EUR perpara 3 vjeteve !!!

Tel. : 0683184274
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2066 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj