Shitet /OKAZION Reno clio 1.5 nafte Viti 2003/2004.

3,000.00 €
Nr. Referencës
RF960720
Titulli i njoftimit
Shitet /OKAZION Reno clio 1.5 nafte Viti 2003/2004.
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet /OKAZION Reno clio 1.5 nafte Viti 2003/2004.
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 114,000
KW.........: 66
shes makin Reno clio te vitit 2003 2004 ngjyre gri me1.5 naft, 3 porta xhama dhe pasqyra elektrike kondicioner, airbag, abs , radio cd origjinale komandim nga timoni. tapiceri shume e paster. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhinerike. me doganen te e paguara me dokumenta re rregullta te paguera deri me dhjetor 2013.flm
Tel. : 0696261945
Cmimi 3000 Euro I diskutushem.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5051 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj