Shitet makine Renault SCENIC Viti 2005

4,200.00 €
Nr. Referencës
RF640342
Titulli i njoftimit
Shitet makine Renault SCENIC Viti 2005
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet makine Renault SCENIC Viti 2005.
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 115605

MARKA: RENAULT
TIPI : SCENIC
VITI : 2005
FUQIA : 1.9 DCI 
KONSUMI
5,8 l/100 km
7,0 l/100 km 
5,0 l/100 km
XHAMA ELEKTRIK ANTINEBIA, PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE, SENSOR SHIU, SENSOR DRITE, KEY LESS, MBYLJE QENDRORE, ANTIFURT SATELITOR, NDEZJE START&STOP FRENA DORE ELEKTRIKE SEDILJE LEKURE, DISJE ALUMINI PRA FULL OPTION ME FULL I MUNDSHEM MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKT ME DOGAN TE PAGUAR DHE SIGURACION SHQIPTAR PER 1 VIT MAKINA SAPO KA HYRE NE SHQIPERI
Kontakti: Cel. : 0697254197
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2689 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj