Renault Megane III Viti 2009

13,000.00 €
Nr. Referencës
RF104751
Titulli i njoftimit
Renault Megane III Viti 2009
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Modeli
2009
Ngjyra
E zezë
Informacione shtesë
Diferenciali
2WD
Karburanti
Benzinë
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 50.000

Shes makine Renault Megane III viti prodhimit 2009, 1,6 benzine, ngjyre e zeze, full option. Klima dixhitale, kambio manuale, komanda ne timon, cruise control, radio me cd, mp3, bluetooth, sistem audio 3D, kompjuter bordi, disqe alumini 16", ABS, drita mjegulle, 4 xhama elektrik, timon dhe marsh me lekure, buton start/stop, ne gjendje perfekte. E blere e re tek Renault ne Tirane. Taksa dhe siguracion full kasko te paguara deri ne shkurt 2013.

Nderrohet edhe me apartament ne Tirane ose ne Vlore, kundrejt pageses shtese.
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2176 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj