Shitet Peugeot 1.1 benzin. Viti 2000

1,800.00 €
Nr. Referencës
RF176348
Titulli i njoftimit
Shitet Peugeot 1.1 benzin. Viti 2000
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Përshkrim
Shitet peugeot benzine,1.1 benzine,me dogan te paguar,me kondicjoner,,dopio airbag,me antifurt mbyllje qendrrore, xhama elektrik.1800 euro e sapo ardhur nga it.

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM.........: 200000

Kontakto:
Tel. : 0697827546
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2629 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj