OPEL ASTRA-SW 1900 Viti 2007

7,000.00 €
Nr. Referencës
RF822381
Titulli i njoftimit
OPEL ASTRA-SW 1900 Viti 2007
Modeli
2007
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1900cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 120
 
OKAZION--OPEL ASTRA SW 1900 CDTI me dogan dhe taksa te paguara ne gjendje te shkelqyer ne te gjitha drejtimet full opsion te dhenat si me poshte-larje feneresh-kompiuter ne bord- buton sport- 7 marsha- disqe ne alumin 17- fenere me vet larje- fenera anti nebbia- tapiceria gjysem meshin- sistemi audio te fabrikes MP3 komanda te timoni -goma te reja brigestone 95%- xhama te mbrasem te erret nga fabrika per cdo informazion kontaktoni---------mund te nderohet--me vw monovolum turan - X3-benz -wv-viti 2005 e lart ---kambio automatike ----ne rast te oferte tjeter kontakto-----------------------------------------------------------------vetura eshte ekonomike me motor 1.9 nafte me zinxhir-----------------------me liber sherbimesh---------------------------------------------------------------------------
Cel. : 0692150054
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3505 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj