Opel Corsa 1.0 Viti 2000

2.10 €
Nr. Referencës
RF182642
Titulli i njoftimit
Opel Corsa 1.0 Viti 2000
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Modeli
2000
Ngjyra
Gri
Informacione shtesë
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: BenzinNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: manualFtohja.....: KondicionerShitet Opel Corsa 1.0 Super ekonomike- ABS- ESP- Xhama Elektrik- Kondicioner- Mbyllje Qendrore- Vaj filtra te sapo nderruara- Taksa te paguaraGati per cdo lloj proveCel. : 0686033666
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2022 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj