Mitsubishi Space star

2,000.00 €
Nr. Referencës
RF209789
Titulli i njoftimit
Mitsubishi Space star
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburant,,,,benzine dhe gaz
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 168000

Shes Mitsubishi space star.Makina eshte me dogane dhe e targuar me targa te reja,dkumentacioni dhe sigurimi jane te vlefshem deri ne JANAR 2014,xhama elektrik,kondicioner,goma te reja michelin nje muaj te perdorura.cilindrata 1.3benzine dhe gaz.impianti gazit montuar ne fabrike.eshte shume ekonomike dhe me nje mbushje prej 3000leke gaz ecen 290km.ky konsum behet fjale per brenda ne qytet.

Kush eshte I interesuar mund te kontaktoje ne nr e tel:
0672013122,Tani.

Tel. : 0672013122

Cel. : 0672013122
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2713 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj