Mitsubishi COLT Viti 2005

5,500.00 €
Nr. Referencës
RF242206
Titulli i njoftimit
Mitsubishi COLT Viti 2005
Modeli
2005
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Kupe
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 66
KM.........: 81000

SHITET MITSUBISHI COLT 1.5 NAFTE AUTOMATIKE+TIPTRONIK, ME DOGANE, AIRBAGS, ABS, XHAMA ELEKTRIKE, CMIMI DISKUTUESHEM, motorr dhe kamio smart (Mercedes)

Cel. : 0682583240
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2971 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj