Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000 EURO,Lungo

Nr. Referencës
RF574954
Titulli i njoftimit
Shitet Mercedes-Benz S-320 Viti 2008, 28.000 EURO,Lungo
Modeli
2008
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
3200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
OKAZION !!!!!Shitet Mercedes-Benz S-320,2008,panoramik, full opsion Lungo, i ardhur nga Gjermania me te gjitha dokumentat te rregullta te sapo prera, me dogane te paguar, me 2 kamera dhe sensor, gjithashtu led nga posht kroskotit frigorifer perde elektrike 2 pal disqe me goma verore dhe dimrore, 3 tv origjinal bashke me kufjot e veta,navigator,dyer me rrithje para dhe mbrapa,sendile me me masazh e ngrorje dhe ftohje para dhe mbrapa, bagazin me buton e tjera e tjera pa fund, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,.Cmimi eshte i diskutushem.
.

Tel. : 0682021600

Cel. : 0694070000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5869 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj