Shitet Mercedes-Benz E Class 211 AVANTGARDE, AUTOMAT, Viti 2003

8,700.00 €
Nr. Referencës
RF733390
Titulli i njoftimit
Shitet Mercedes-Benz E Class 211 AVANTGARDE, AUTOMAT, Viti 2003
Modeli
2003
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2700cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Shitet Benz Mercedes E Class Avantgarde (4 fenerësh tip i ri) berlin, model 211, viti 2003, 270 CDI (naftë), kambio automatike tip tronik, full option, klima tronik, navigator me ekran të madh, tapiceri lëkure ngjyrë kafe me bezhë (lux), 12 airbag, xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, fenerë kseno dhe me larëse xhamash, sensor shiu dhe drite, disqe sportive alumini origjinale 16", 146.000 km origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, me
doganë, e sapoardhur, siguracion njëvjeçar deri 12/09/2014. Çmimi 8700 Euro i diskutueshëm.

Kontakto:
Cel. 068 46 63 487
Cel. : 0684663487
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5633 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj