Shitet Ford fiesta. 1.4 TDCi -02

3,200.00 €
Nr. Referencës
RF978826
Titulli i njoftimit
Shitet Ford fiesta. 1.4 TDCi -02
Modeli
2002
Ngjyra
Blu
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1400cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Shitet Ford fiesta. 1.4 Nafte TDCi Ghia (versioni luksoz) , viti tetor 2002. Manual, i sapoardhur nga Gjermania., kondicioner.Me liber sherbimi 167000 km te bera.
Xhama elektrik. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe ne te gjitha aspektet.harxhon vetem 3.5 l/100 km.
Disqe alumini, me kolaudim ( TUV) Gjerman ,me dogane dhe te gjitha detyrimet te likujduara ketu.

Cmimi 3200 € i diskutueshem 

Mund te me kontaktoni ne 0698509283 dhe ta provoni ne cdo kohe ! 

Faleminderit !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2343 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj