MERCEDES ML 350 BENZIN -06

15,500.00 €
Nr. Referencës
RF156591
Titulli i njoftimit
MERCEDES ML 350 BENZIN -06
Modeli
2006
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
3500cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Lloji: Mercedes BenzViti i modelit: 2006Kilometrazhi: 70 000 - 74 999
Modeli: ML 350Lëndë djegëse: BenzinMarshe: Automatike

MERCEDES ml i kompletuar veture e paster me 71.km te garatuara me 2 celsa navi te madh  xenon gjysem lekure sendile me ngrohje viti 2006 benzin cmimi 15.500 servisin e kryer ne servis te autorizuar Opsionet -KlimaTronic, Navigator, Kontroll stabiliteti, Ulset lekure elektrike dhe me ngrohje,Disqe alumini me goma te reja te dimrit M+S, Dritat direksionale dhe Xenon, Rregullim shpejtesie (Tempomat), ABS, ESP, Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, etj.

Kontakto: Telefon: 049118048
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4350 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj