Mercedes C 220 CDI diesel -2000

4,200.00 €
Nr. Referencës
RF207269
Titulli i njoftimit
Mercedes C 220 CDI diesel -2000
Modeli
2000
Ngjyra
Gri e hapur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Mercedes Benz
Viti i modelit: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
  
Modeli: C 220
Lëndë djegëse: Dizel
Marsh: Manual
  

Shes Benz Mercedes C Klas 220 CDI ,viti 2000 Naft.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe motorrike ,me dokumentacion te rregullt dhe me ,Letrat ,Taksat dhe Siguracionin i ka te prera deri ne Dhjetor 2013.

(Kete makine e shes per arsye sepse profesioni im qe ushtroj me kerkon qe te kem nje makine me bagazh ose ne model te tipit furgon sepse kjo makine nuk mi merr te gjitha paisjet qe punoj)
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3059 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj