Mercedes-Benz Viti 2001

5,700.00 €
Nr. Referencës
RF127562
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz Viti 2001
Modeli
2001
Ngjyra
Blu e hapur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Madhësia motorike
2700cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Ngjyra.....: Blu e hapur
Kamjo......: Automatik
Ftohja.....: Kondicioner Shes ML 270 CDI NAFTE ngjyre blu metalizato,kamje automatike,drita ksenon, pasqyra me sinjal,me 4 AirBag Makina eshte ne gjendje perfekte pune nga gjendja motorrike dhe fizike.

--------------------

CMIMI I DISKUTUESHEM 5700EURO
Per me teper informacion

kontaktoni ne 068 37 34 170
Cel:0697826108
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3905 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj