Mercedes-Benz ML 320 Viti 2006

23,000.00 €
Nr. Referencës
RF117728
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz ML 320 Viti 2006
Modeli
2006
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
3200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 150 000

Full Full Optional. 150 mij km. Full Full Servis tek Doerf Mercedes. Gomat e reja Michelin. Sapo ardhur nga Italia Brechia dogane e paguar, targa,sig te paguara per nje vit. cmimi i padiskutushem. Makina ne gjendje te perkryer.

Cel. : 0692336535
Cel. : 0685592802
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3016 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj