Mercedes Benz E-Class Viti 2002

6,200.00 €
Nr. Referencës
RF169835
Titulli i njoftimit
Mercedes Benz E-Class Viti 2002
Modeli
2002
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2700cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM.........: 190000

Mercedes Benz
E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik).
Pilot Automatik,E270 (shume ekonomik 5,4 Litra Nafte per 100 km).
Kondicioner,Radio,CD,Navigator,TV,Telefon,Komanda ne Timon.
Kompjuter ne Bord,Sedilje Elektrike,Ngrohje Sedilesh,Sensor Parkingu.
2 Celesa,Xhama Dhe Pasqyra Elektrike,Sinjale ne Pasqyre.
Fener Xenon,Larje Feneresh,ABS,ESP,SRS,8 Airbag.
Sensor Shiu,Sensor Drite,190 mij KM,Disce Alumini 17".
Targa Shqiptare [AA-704-FV] ,me 28 Mars te ketij viti 
eshte bere Targimi i par ne Shqiperi/nga Gjermania.
(kam dhe dokumenta per ta veretetu kete),
Normalisht Taksa e Siguracion i ka te Paguara deri me 27 MARS 2014.
Cel: 0692799504

Cel. : 0692799504
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4214 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj