Mercedes-Benz E-class avangard d280

11,500.00 €
Nr. Referencës
RF124230
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz E-class avangard d280
Modeli
2005
Ngjyra
Blu e mbyllur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 220
KM.........: 144150

shitet sepse kam blere makine tjeter te re. cmimi sigurisht i diskutueshem. eshte full opsion me dokumenta shqiptqre me targa. e kam sjelle para 6 muajsh nga gjermania e kam perdorur vetem une. eshte prodhim i muajit nentor 2005 motorri eshte EVO. Tapiceri te paster. ka te dy celesat. ka perde xhamash anesore ne fund dhe ka edhe marmita sportive dhe bishta sbukurimi.

Cel. : +355694802001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5995 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj