Mercedes-Benz E class 220 evo 2007

12,350.00 €
Nr. Referencës
RF760689
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz E class 220 evo 2007
Modeli
2007
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 173
KM.........: 168500
 
E Class 220 evo kambio automatike, 173 CV, naftë, ngjyre E zeze, viti 2007, 168500 km. Airbag, kondicioner, navigator, abs, sedilje me ngrohje, disqe alumini, sedilje lëkure, sensor parkimi, tapiceri bezh, baxha
 
mercedezi ka rreth nje muaj qe ka ardhur dhe eshte me dokumenta gjermane ndersa T.V.SH i shkon 1.650 euro
 
shitet 12.350 Euro‏ i diskutohet
 
Cel. : 0697239130
EMAIL: lukian_87@live.com
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7337 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj