Mercedes-Benz CLS 320 CDI Viti 2007

Nr. Referencës
RF146547
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz CLS 320 CDI Viti 2007
Modeli
2007
Ngjyra
Vishnje
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
3200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: vishnje
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima

Ne gjendje perfekte
Full OPTION

Marshe ne timon
Sistem distronic (frenim automatik)
Ndezje ne leven e marshit, mbyllje-haphe me buton tek leva e deres
Etj etj 
Detyrimet doganore dhe targat te perfunduara.
eshte ne gjendje perfekte me goma te reja dhe versioni full 


makina eshte kjo ne foto !!!


Tel. : +355692077517

Cel. : +355692470770
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3022 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj