Mercedes-Benz C 220 Viti 2001

6,300.00 €
Nr. Referencës
RF206582
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz C 220 Viti 2001
Modeli
2001
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 220
KM.........: 138000

MERCEDES-BENZ C 220
VITI 2001
AUTOMAT TRONIK 
KOMPJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
SENDILJE ELEKTRIKE
SENDILJE ME NGROFJE
PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROFJE
TELEFON
XHAMA ELEKTRIK 
KONDICIONER KLIMA 
SENSOR SHIU 
8 AIRBAG 
SRS ABS
2 CELSA ME PULT 
DISQE 16 ALUMINI & GOMA TE REJA 
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 
ME TVSH TE PAGUAR 
Ad: STADIUMI DINAMO PERBALL BIRRA KORCES


Cel. : 0664044999
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2867 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj