Mercedes-Benz A Class 1.6 Bezine-Gas, automat, Viti 2001

2,200.00 €
Nr. Referencës
RF864219
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz A Class 1.6 Bezine-Gas, automat, Viti 2001
Modeli
2001
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik - Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1600cc
Karburanti
Gaz Propani
Dyer
4
Përshkrim
Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: gjysem automatike
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 44
KM.........: 210000

Okazion 

Shitet Mercedes benc , model A Class Clasic, 
Motorr 1.6 cc, me impjant gazi Lovato i certifikuar
Kambio gjysem automatike (ka vetem gas dhe frena, pa freksion)
Kondicioner
Mbyllje qendrore me pult
Tapiceri dhe llambarine e paster
Makine shume praktike dhe mbi te gjitha ekonomike

Cel. : 0692263318
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3741 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj