Mercedes-Benz A 170 Viti 2001

5,000.00 €
Nr. Referencës
RF192856
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz A 170 Viti 2001
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 102454

MERCEES-BENZ A170
VITI 29/11/2001
AUTOMAT TRONIK
EURO 4 
NAVIGAVION 
KONDICIONER 
SENDILJE ME NGROFJE
LUNGO ( I GJATE )
XHAMA & PASQYRA ELEKTRIKE 
SENSORE SHIU
KOMPJUTER BORDI 
PILOT AUTOMATIK
2 CELSA ME PULT
DISQE ALUMINI 15 & GOMA TE REJA 
E ARDHUR NGA GJERMANIA
ME TVSH TE PAGUAR 
Ad: STADIUMI DINAMO PERBALL BIRRA KORCES


Cel. : 0664044999
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2528 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj