Furgon Mercedes-Benz vito

1,700.00 €
Nr. Referencës
RF170963
Titulli i njoftimit
Furgon Mercedes-Benz vito
Ngjyra
Blu
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Furgon
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Dyer
2
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
KM.........: 135000

fugon benz vito110,,motorr 220 te thjesht ,,taksa te paguara deri ne fund te vitit,,ne gjendje te mir ,ka vetem 2 sendilje mbrapa se esht perdorur per funizime biznesi,shitet per arsye mosperdorimi,ka rreth 2 muaj qe nuk perdoret me.

Cel. : 0692814784
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5870 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj