Furgon Chrysler Voyager Viti 2003

2,300.00 €
Nr. Referencës
RF821901
Titulli i njoftimit
Furgon Chrysler Voyager Viti 2003
Modeli
2003
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Furgon
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
2500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
4
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 169000

Marka : Chrysler voyager
Kilometra : 169.000 (asnje prej tyre ne territor shqiptar)
Viti i prodhimit : 2001
Viti i nxjerrjes ne rruge : 2003
Lenda djegese : Nafte
Cilindrata 2.5 crd
Goma : Te reja 100 %
Vende : 7
Ngjyra : Gri
Kambio : Manuale 
Optional : Full
Me dogane te paguar,me targa te reja dhe siguracion e taksa vjetore te paguara.

Cel. : 0692973309
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3121 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj