Benz CLK kupe 270 cdi

Nr. Referencës
RF135473
Titulli i njoftimit
Benz CLK kupe 270 cdi
Ngjyra
E zezë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Kupe
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2700cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zezë
Kamjo......: manual
Ftohja.....: klima
Motorri ...2700 nafte tdi
Fuqia KW..: 76
KM.........: 300,000
Makina eshte e sapoardhur nga Italia.Gjendja motorike dhe xhenerike mjaft e mire. 
Gomat jane gati te reja. Konsumi mjaft i mire.Tapiceria lekurë ngjyre gri,dhe mjaft e re.Karroceria e mbajtur ne menyre perfekte,gjithmone ne garazhd.Sherbimet e kryera rregullisht tek "Mercedez Benz".

Makina per momentin ndodhet ne Elbasan.

Tel. : 0674102295

Cel. : 0694625839
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5841 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj