Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI Viti 2001

7,500.00 €
Nr. Referencës
RF109652
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI Viti 2001
Tipi i automjetit
Furgon
Gjendja
E përdorur
Modeli
2001
Ngjyra
E gjelbër
Informacione shtesë
Karburanti
Naftë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima

OKAZION

Shitet Sprinter 211 CDI, 
8+1 vende
Full option
- ABS
- EPS
- KLIMA
- 2 CELSA ORIGJINAL ME PULT 
- MBYLLJE QENDRORE
- BAXHA XHAMI 
- XHAMA ELEKTRIK
- XHAMI PASEM ME HAPJE
- Motor 2200 CDI teper i shpejte dhe ekonomik*****

Sherbime te bera rregullisht.. 
Vaj,filtra,ferrota,Amortizator te sapo nderruar..
Vetem 1 perdorues

I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE

CMIMI : 7500€ 

Cel. : 0686033666
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2124 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj