Mercedes-Benz S 300, diesel

5,000.00 €
Nr. Referencës
RF187729
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz S 300, diesel
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Ngjyra
E zezë
Informacione shtesë
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 130


Shes MERCEDES BENZ, S 300 TURBO DIESEL, VITI 1997 ne gjendje shume te mire, automjet luksoz dhe shume i mirembajtur (Seria e fundit Sllon-W 140 SERIES 2) 4999 EURO
Shitet 4999 EURO ose nderrohet vetem me automjet 4X4 me 4 dyer qe ti punojne 2 diferencialet ne menyre perfekte.

Te dhenat e Modelit S 300 mund ti shikoni ne
http://www.automobile-catalog.com/car/1997/1523435/mercedes-benz_s_300_turbodiesel.html


Ngjyre e zeze, kambjo automatike, klima bi-zonadopjo xhamdyer me thithje
Pilot Automatik, Tapiceri lekure, 4 airbag, SRS,
Mbeshtetese krahu para, mbeshtetese krahu prapa
Disqe Rexhine 16, kasetofon MP3, TV, Video, USB,
Goma ne gjende shume te mire 85%, Telefon i integruar fabrikisht, 
Dyer me thithje, dyer me mbyllje/komandim qendror nga brenda,
4 xhama elektrik, 5 xhama te zinj,
Ulese me ngrohje, ulese para me komandim elektrik,
Mbeshtetese koke para me komandim elektrik,
Pasqyra me komandim elektrik + palosje + antiverbuese, 
Drita bi-xenon dopjo, me paketa origjinale ,
Konsumi: 6,8 l/100 km, 8,7 l/100 km, 11,2 l/100 km
Fuqia: 130 kilowat, 174 kuaj fuqi


Targa te reja AA....BI
Siguracion deri me Nentor 2013
Vaj kambio origjinal i Mercedesit Koncesionar nderruar 10/10/2012 me garanci 90 000 km,
Sistem frenimi I RI para LPR cilesi 1 nderruar 10/10/2012 (ferrota +disqe)
Sistem frenimi I RI prapa origjinal Mercedesi Koncesionar nderruar 01/10/2012 (ferrota + disqe)
Amortizatore origjinal Mercedesi 4 cope SACHS
Vaj Motorri origjinal Mercedesi nderruar 10/10/2012 
,

Shitet 4999 EURO ose nderrohet vetem me automjet 4X4 me 4 dyer qe ti punojne 2 diferencialet ne menyre perfekte.

Tel. : 0685673689

Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5356 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj