Mercedes-Benz 220cdi Viti 2001

6,500.00 €
Nr. Referencës
RF266704
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz 220cdi Viti 2001
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 150000
 
shes makine benz ne gjendje te shkelqyer teknike, edhe si gabine e tapiceri e paster, targa te reja, siguracion deri ne 2015, dhe taksa deri ne gusht 2014 te paguara,makina eshte me timon anglez por ka vetem 150000km te fabrikes,kompjuter bordi si edhe pilot automatik,disqe alumini,telefon makine nokia biznes,etj etj..
tel-0692133504
e,mail-nazas.78@hotmail.com
 
Cel. : 0692133504
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3075 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj