Mazda BT50 Viti, dhjetor. 2008

19,500.00 €
Nr. Referencës
RF208283
Titulli i njoftimit
Mazda BT50 Viti, dhjetor. 2008
Modeli
2008
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Kamionçinë
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
4WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
4
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 147
KM.........: 65000

Shes mazda BT50 ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye mosperdorimi ose nderrohet me minibus 14-17 vende eshte model dat 03-12-2008 4 porta bler tek perfaqsia e mazdes ne greqi shitet 19500euro i padiskutueshem


Cel. : 0692294992
  • Vlerësimi i tanishëm: 3
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2927 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj