Kia Rio Viti fundi 2005, 1.5 CRDi

480,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF155889
Titulli i njoftimit
Kia Rio Viti fundi 2005, 1.5 CRDi
Modeli
2005
Ngjyra
E kuqe
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Shitet vetura...SHUME EKONOMIKE...Kia Rio 
1.5 CRDi (i e kuqe) Nafte,
me kambio manuale viti prodhimi 12/2005,makina eshte mirembajtur dhe sherbyer ne servise te autorizuar.
Makine qyteti shume e pershtatshme per famile,femra dhe te sapo patentuar 
sepse eshte shume praktike ne te guiduar dhe ekonomike. 
Optionet:
ABS ,Alarm, Airbag Pasagjeri ,Komputer Boardi,Dritare elektrike,
ESP,Air Konditicionuar Klime,Drita mjegulle,Ne makine nuk eshte pire duhan, 
Radio / CD ,Airbag anesor,Timon elektro-hitraulike,5 mbeshtetse koke,
Kontroll diferenciali,Immobilizer,Mbyllje qendrore.
Detaje te makines:
Kambio: Manual
Vend i motorrit : Para
Marshat: 5
Kubike: 1493 cc
Cilindrat: 4
Pesha bosh: 1221 kg
Karburanti: Diesel
* Konsumi i karburantit: 
4.7 l/100 km (Kombinuar)
5.7 l/100 km (Ne qytet)
4.1 l/100 km (Autostrade)
Klasi: uro 4
Numeri i dyerve: 5
Nr.Sedileve 5
Key Code: 60abc1360
[/CO 
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. 
Per me shume informacion na kontaktoni.
Makina ka taksa+siguaracion+kasko per 1 vite te paguara. 
 
Cmimi 480.000 leke i diskutueshem.
 
Tel. : 0672241454
Cel. : 0697419045
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4356 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj