Kia RIO 1.3 LS Viti 2001, 1.900

1,900.00 €
Nr. Referencës
RF157943
Titulli i njoftimit
Kia RIO 1.3 LS Viti 2001, 1.900
Modeli
2001
Ngjyra
Blu e hapur
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1900cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 55

Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. 
Sapo i jane nderruar: Amortizatoret e pare, Gruashtat & Gominat, Stabilizatoret, Ferrotat, Bateria, etj...
Pasqyrat & Xhamat elektrike, Sistem frenimi ABS.

Cel. : 0672012606
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2862 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj