Kia Carens nafte me kambio automatike

6,800.00 €
Nr. Referencës
RF212035
Titulli i njoftimit
Kia Carens nafte me kambio automatike
Modeli
2003
Ngjyra
E gjelbër
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Jashtë rruge
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
4WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 92
KM.........: 140000

Shitet nga Koncensionar monovolum Kia Carens 2.0 Nafte, me kambio Automatike vit prodhimi 2003. makina ka pasur vetem nje perdorues dhe eshte mirmbajtur dhe sherbyer ne servisin koncensionarise. 
Me Kondicioner,Airbag, ABS, kambio automatike, Celsa me pult telekomande, ngjyre metalizato, fenere mjegulle, dritare dhe pasqyra elektrike, disqe alumini 16" etj. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tel. : 047 800 551

Cel. : 0692022833
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2639 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj