Shitet Ford Mondeo TDCI Dhjetor 2002

3,500.00 €
Nr. Referencës
RF176725
Titulli i njoftimit
Shitet Ford Mondeo TDCI Dhjetor 2002
Modeli
2002
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Automatik
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
2000cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Makina eshte me dogane te paguar dhe full extra
2.0 Nafte
Klima Digitale
Sedilje me Ngrohje
Kompjuter ne Bord
Timon Multifunksional
Kamio Automatike
Xhama Elektrik
Radio CD
Disqe origjinal 16 me goma te reja
Kontakto: arberileka@yahoo.com
E_mail    arberileka@yahoo.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Lgj.13
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1910 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Lgj.13) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj