Ford Mondeo GHIA Viti 2003

3,200.00 €
Nr. Referencës
RF205777
Titulli i njoftimit
Ford Mondeo GHIA Viti 2003
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 180000
 
Mondeo 2.0 nafte, GHIA, full option, klima digitale,
tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, Radio CD origjinal
Ford me 6 disqe, 4 xhama elektrik, kompjuter bordi, disqe
aluimini. 4 gomat e reja dhe kilometra origjinale. makina ka vetem
pak difekte optike (gervishtje) pasi nuk eshte vene dore fare ne Shqiperi.
Vaji dhe filtrat te saponderruara. Shitet per arsye mosperdorimi.
 
Cel. : 067 20 18 369
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2742 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj