FORD FOCUS 1.6 TDCI -06

5,800.00 €
Nr. Referencës
RF179903
Titulli i njoftimit
FORD FOCUS 1.6 TDCI -06
Modeli
2006
Ngjyra
Blu
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Veture
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1600cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Lloji: FordViti i modelit: 2006Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Modeli: FocusLëndë djegëse: DizelMarsh: Manual

Ford Focus me dokumenta te paguara per gjithe 2014,si siguracion i prere para disa ditesh, kolaudim dhe taksa te prera, targa te reja AA... dmth nuk ka nevoje per asgje ekstra.
Plus qe eshte dhe kryesorja,makina eshte e pajisur me librin e sherbimit te saj qe nga dita e pare e blerjes me sherbimet e kryera ne kohe dhe kilometrat perkatese origjinale,gjithcka e certifikuar,Serviset e fundit jane kryer ne FORD ALBANIA qe nga dita qe makina eshte sjelle ne Shqiperi,disponoj faturat perkatese me pagesat qe jane kryer,me pjese ORIGJINALE te Fordit,si rrip motori,kembe motori,vaj, filtra ,gomina,konvergjence,frena,bateri e re me garanci 1 vjecare etj. Servisi i fundit eshte kryer para 2 javesh keshtu qe nuk ka nevoje per asgje ekstra.
Makina disponon ksenon fabrike,lares feneresh perpara,perde te pasme origjinale fabrike,ESP-sistem kunder rreshqitjes ne teren te lagesht ,sistem key less-dmth hapje dhe mbyllje e makines me cip pa celes. sensore parkimi,goma 80% ,disqe alumini origjinale fabrike,me shume opsione dhe e mirembajtur ne menyre perfekte.E mbajtur ne garazh personal te mbyllur.

Kontakto: Arjan Stefani Telefon: 0698383151
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2702 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj