Fiat Punto 1.2 Benzine viti 2004

2,200.00 €
Nr. Referencës
RF127550
Titulli i njoftimit
Fiat Punto 1.2 Benzine viti 2004
Modeli
2001
Ngjyra
Blu
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1200cc
Karburanti
Benzinë
Dyer
5
Përshkrim
FIAT--PUNTO Viti prodhimit 2004-
Benzine 1.2 Teper ekonomik.
Makina e sapo ardhur nga jasht
dhe eshte gati per Dogane
Eshte me kondicioner,Klima,ABS ESP SRS CD MP3
Xhama dhe pasqyra elektrike,Sistem audio
timon hidrualik elektrik City mbyllje qenderore
Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike
Sapo jan nderruar vaj,filtra rrip fazature etj.

Per cdo info telefononi
Cel-069 45 77 877
Cel-066 60 60 999
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5360 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj