Xhip Chevrolet Captiva LS Viti 2008

10,000.00 €
Nr. Referencës
RF991762
Titulli i njoftimit
Xhip Chevrolet Captiva LS Viti 2008
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 156
KM.........: 44000

Shitet furistrad Chevrolet Captiva LS 2,4 benzine,full options, e re ,e blere ne dyqan tek koncesionari ne Athine me 26000 euro,eshte e pa demtuar e paperplasur,ne gjendje te shkelqyer,, dokumentacioni i rregullt dhe i ligjshem per udhetime jashte shtetit,dogana e paguar.. 

Cel. : 0694086773 cel. 0689014494
email : bmxstudio@hotmail.com
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3974 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj