BMW x5 Viti 2006

16,500.00 €
Nr. Referencës
RF950797
Titulli i njoftimit
BMW x5 Viti 2006
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 190mij KM.ORIGJINALE
Tavan xhami Panorama..FULL OPSION..
mund te ndrrohet me prone ose makine tjeter (audi q7,audi a8,phaeton,s class i ri, cls, etj) Nuk eshte pire asnjeher cigare ne makine..

Te gjitha sherbimet te kryera!!Makina ka hyre ne shqiperi ne Mars 2012..Nga gjermania.. 

Cel. : 0693100866
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3061 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj