BMW SERIA 3 XDRIVE 2009

Nr. Referencës
RF138841
Titulli i njoftimit
BMW SERIA 3 XDRIVE 2009
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 80.000

KEMBEJ BMW XDRIVE INDIVIDUALE 2009,ME APARTAMENT,PRONE OSE TRUALL VETEM NE TIRANE.
DETAJE MBI MAKINEN:
BMW SERIA 3 XDRIVE INDIVIDUALE ( E BERE ME POROSI) ,330 XD
VITI I PRODHIMIT 2009
MAKINA FULL OPTION 4X4 ,ME KATER GOMA AKTIVE
KAMBIO TRIPTRONIK + OPSIONI SPORT,ME SEKUENCIAL,MARSHET NE TIMON.
NAVIGATOR+ ME CHIP.
MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE,ME DOGANE TE PAGUAR.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE

Tel. : 0696860423
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2935 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj