Audi A3 Viti 2004

5,500.00 €
Nr. Referencës
RF422161
Titulli i njoftimit
Audi A3 Viti 2004
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 195000

OKAZION. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Gomat e reja dhe disqet origjinale te audit. Ka 2 celesa dhe bllokues timoni me vete. Makina ka hyre ne shqiperi ne dhjetor 2012. Letrat dhe targat e prera. Cmimi i diskutueshem.

Cel. : 0666591899
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3862 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj