Audi AUDI 80 1.9TDI Viti 1992

900.00 €
Nr. Referencës
RF206230
Titulli i njoftimit
Audi AUDI 80 1.9TDI Viti 1992
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Modeli
1992
Ngjyra
E gjelbër
Informacione shtesë
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: jeshile
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 187000

AUDI 80 1.9TDI VT.1992-900 EURO (I DISKUTUESHEM)
NAFTE, 
MOTORR TURBODIESEL 1.9,
KAMBIO MANUALE, 
KM 187.000 , 
5 DYER, MBYLLJE QENDRORE, XHAMAT DHE PASQYRAT ELEKTRIKE.

TE GJITHA TAKSAT TE PAGUARA DERI NE FUND TE MARSIT 2013.

PERSON KONTAKTI-EDVINI

Cel. : 0682064214
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2068 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj