Alfa Romeo 166 2.4 nafte - Model 1999

Nr. Referencës
RF179023
Titulli i njoftimit
Alfa Romeo 166 2.4 nafte - Model 1999
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
Alfa romeo 166.shume e mire dhe e shpejt .motorike xhenerike ka nevoje per dy shpatullat e poshtme i kan ra kokat e sbares.
Ndersa vaji filtrat bateri rrypi fazes ,rrypi i jashtem dhe goma jan gjitha te nderruara
I ka te gjitha opsionet navigator ,telefon,klime .abs airbag.
Kamio manual 6 marshash

Cmimi : Me marrveshje

Emri: vali
Telefon: 0686950060

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2476 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj